Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s Vanessou Hudgens

15. 11. 2008

Čím se muzikál ze střední 3 liší od posledních dvou dílů ?

Myslím,že oba předchozí filmy k tomuhle víceméně směřovaly, protožetenhle je o našem posledním ročníku a řešíme v něm problémy dospělích lidí, jako jsou přihlášky na vysokou, opouštění přátel, rodiny a vztahů. To jsou věci, které si každý někdy sám prožil nebo v budoucnu prožije. Dalším velkým rozdílem je, že jde o film pro kina, což je opravdu dost poznat. Vzlepšili jsme písničky, taneční čísla, myslím, že jsme všichni lepšími herci, a film bude mít prostorový zvuk! Doufám, že se bude fanouškům líbit!

Co pro tebe bylo v tomhle díle nejnáročnější ?

Waltz! Když tančíte jen tak sami a uděláte chybu, tak ji buď napravíte nebo si jí lidé nevšimnou, ale když tančíte s pantnerem, musíte to oba zvládat naprosto bezchybně, protože sebemenší chybička může vašeho partnera vyvést z míry.

Co tě naopak nejvíc bavylo ?

Stejná odpověď : waltz! Máme tam scénu na střeše, ve které Troy s Gabrielou tančí waltz a písnička, která k tomu zní je "Can I Have This Dance?", je překrásná. Je to jedna z nejromantičtějších věcí, jaké jsem viděla. Taky mám na sobě úžasné šaty, pro Gabriellu dost odvážné, hedvábné s peřím. Při tanci jsem se cítila jako v nebi.

 

Náhledy fotografií ze složky HSM